Brokovnica DERYA Lion IPSC Blue, kal. 12/76 - modrá

Brokovnica DERYA Lion IPSC Blue, kal. 12/76 - modrá

Brokovnica KHAN ARMS A-TAC AX, kal. 12/76, 47cm hlaveň - čierna

509,90 €
Dostupnosť: Skladom
Kód produktu
6887

Informácia: Zbraň si môže cez elektronický obchod www.armpek.sk objednať len registrovaný a prihlásený veľkoobchodný partner so zbrojnou licenciou.
Podľa § 14a zákona o zbraniach a strelive nie je možné tento tovar predávať na diaľku zákazníkom. Túto zbraň si je možné zakúpiť len osobne v kamennej predajni spoločnosti Ing.Peter Kubík - ARMPEK po predložení zbrojného preukazu a platného nákupného povolenia. Odporúčame zákazníkom, aby si pred nákupom zbrane overili jej dostupnosť telefonicky na tel. čísle: +421 910 322 504.


- samonabíjacia "gas operated" brokovnica od výrobcu KHAN ARMS, 
- dĺžka hlavne 47cm,
- celková dĺžka 99,5cm,
- nízka hmotnosť len 3kg, 
- dizajn inšpirovaný AR-15 / M-16,
- kaliber 12/76,
- madlo pre prenášanie v rukách,
- kompenzátor,
- prídavná pažbička v prednej časti zbrane,
- kapacita 9 nábojov,
- polymérové pažbenie. 

POUŽITIE:
- športová streľba.

PREDAJ ZBRANÍ A STRELIVA NA DIAĽKU:
Podľa § 14a zákona o zbraniach a strelive v platnom znení sa nesmie uzatvárať zmluva na diaľku, ktorej predmet je nákup a predaj zbrane alebo streliva, ak zákon neustanovuje inak.

Zmluvy uzavierané na diaľku sa podľa § 9 zákona č. 108/2000 Z. z. o ochrane spotrebiteľa pri podomovom predaji a zásielkovom predaji v znení neskorších predpisov rozumie zmluva, ktorú uzaviera predávajúci a spotrebiteľ na zásielkový predaj tovaru alebo na poskytnutie služby na diaľku výlučne prostredníctvom prostriedkov komunikácie, ako je najmä adresovaný list, adresovaná tlačovina, neadresovaná tlačovina, ponukový katalóg, inzercia v tlači s formulárom objednávky, automatické telefónne zariadenie, telefón, videofón, fax, videotex (mikropočítač a televízna obrazovka) s klávesnicou alebo obrazovkou reagujúcou na dotyk, rozhlas, televízia pri predaji cez telefón alebo elektronická pošta.
Podľa novelizovaného § 34 ods. 3 zákona o zbraniach a strelive však môže zmluvu na diaľku uzatvárať držiteľ zbrojnej licencie, ktorej predmet je nákup a predaj zbrane alebo streliva, avšak len s iným držiteľom zbrojnej licencie alebo inou osobou, ktorá je oprávnená v rámci svojej podnikateľskej činnosti na nákup a predaj zbraní a streliva.

Ďalšie informácie
Značka KHAN ARMS
Farba čierna
Materiál polymér
Veľkosť -
Kaliber 12/76
Dlžka hlavne 47cm
Pažbenie polymér
Montáž 22mm
Kapacita 9 nábojov
Napíšte vlastnú recenziu
Recenzujete:Brokovnica KHAN ARMS A-TAC AX, kal. 12/76, 47cm hlaveň - čierna
Našli sme ďalšie produkty, ktoré by sa vám mohli páčiť!