Tlmič hluku výstrelu GRAND POWER .22lr M12x1,5

Tlmič hluku výstrelu GRAND POWER .22lr M12x1,5

Tlmič hluku výstrelu M. KRUTÝ .357 Mag M15x1

299,90 €
Dostupnosť: Skladom
Kód produktu
7041

Informácia: Tlmič si môže cez elektronický obchod www.armpek.com objednať len registrovaný a prihlásený veľkoobchodný partner so zbrojnou licenciou.
Podľa § 14a zákona o zbraniach a strelive nie je možné tento tovar predávať na diaľku zákazníkom. Tento tlmič si je možné zakúpiť len osobne v kamennej predajni spoločnosti Ing.Peter Kubík - ARMPEK po predložení zbrojného preukazu a platného nákupného povolenia. Odporúčame zákazníkom, aby si pred nákupom zbrane overili jej dostupnosť telefonicky na tel. čísle: +421 910 322 504.

POPIS:
- tlmič hluku výstrelu od slovenského výrobcu M. KRUTÝ,
- tlakované na maximálny možný kaliber, ktorý je možné z tlmiča vystreliť,

- je možné používať aj na kalibroch 9mm Luger, 9mm Makarov, .38 Special a iné v rovnakej ráži,
- určené pre zbrane kalibru .357 Magnum,
- dĺžka tlmiča 250mm,
- priemer tlmiča 40mm,

- závit M15x1,
- dodávané s nerezovým kľúčom na montáž a demontáž,

- vyrobené na Slovensku.

POUŽITIE:
- športová streľba.

PREDAJ ZBRANÍ A STRELIVA NA DIAĽKU:
Podľa § 14a zákona o zbraniach a strelive v platnom znení sa nesmie uzatvárať zmluva na diaľku, ktorej predmet je nákup a predaj zbrane alebo streliva, ak zákon neustanovuje inak.

Zmluvy uzavierané na diaľku sa podľa § 9 zákona č. 108/2000 Z. z. o ochrane spotrebiteľa pri podomovom predaji a zásielkovom predaji v znení neskorších predpisov rozumie zmluva, ktorú uzaviera predávajúci a spotrebiteľ na zásielkový predaj tovaru alebo na poskytnutie služby na diaľku výlučne prostredníctvom prostriedkov komunikácie, ako je najmä adresovaný list, adresovaná tlačovina, neadresovaná tlačovina, ponukový katalóg, inzercia v tlači s formulárom objednávky, automatické telefónne zariadenie, telefón, videofón, fax, videotex (mikropočítač a televízna obrazovka) s klávesnicou alebo obrazovkou reagujúcou na dotyk, rozhlas, televízia pri predaji cez telefón alebo elektronická pošta.
Podľa novelizovaného § 34 ods. 3 zákona o zbraniach a strelive však môže zmluvu na diaľku uzatvárať držiteľ zbrojnej licencie, ktorej predmet je nákup a predaj zbrane alebo streliva, avšak len s iným držiteľom zbrojnej licencie alebo inou osobou, ktorá je oprávnená v rámci svojej podnikateľskej činnosti na nákup a predaj zbraní a streliva.

Ďalšie informácie
Značka M. KRUTÝ
Farba čierna
Dĺžka 250mm
Kaliber .357 Magnum
Napíšte vlastnú recenziu
Recenzujete:Tlmič hluku výstrelu M. KRUTÝ .357 Mag M15x1
Našli sme ďalšie produkty, ktoré by sa vám mohli páčiť!