Menu
Nákupný košík
Pri nákupe nad 100€ získavate dopravu ZDARMA. Zostáva Vám nakúpiť ešte za 100,00€.

Náboj brokový S&B kal. 12/76 3,5g/53grs Magnum

Náboj brokový S&B kal. 12/76 3,5g/53grs Magnum
Náboj brokový S&B kal. 12/76 3,5g/53grs Magnum
Náboj brokový S&B kal. 12/76 3,5g/53grs Magnum
Náboj brokový S&B kal. 12/76 3,5g/53grs Magnum
Náboj brokový S&B kal. 12/76 3,5g/53grs Magnum
0,95€
Bez DPH: 0,79€

Informácia: Toto strelivo si môže cez elektronický obchod www.armpek.com objednať len registrovaný a prihlásený veľkoobchodný partner so zbrojnou licenciou.
Podľa § 14a zákona o zbraniach a strelive nie je možné tento tovar predávať na diaľku zákazníkom. Toto strelivo si je možné zakúpiť len osobne v kamennej predajni spoločnosti Ing.Peter Kubík - ARMPEK po predložení zbrojného preukazu a karty zbrane v odpovedajúcom kalibri. Odporúčame zákazníkom, aby si pred nákupom streliva overili jeho dostupnosť telefonicky na tel. čísle: +421 910 322 504.


- kvalitné brokové strelivo kalibru 12/76 od českého výrobcu SELLIER & BELLOT, 
- plastová zátka uzavretá do hviezdice, 
- hmotnosť náplne 53grs,
- uvedená cena je za 1ks,
- 1 balenie obsahuje 25ks streliva.

POUŽITIE: 
- športová streľba, 
- pre poľovníkov.
- športová streľba.


PREDAJ ZBRANÍ A STRELIVA NA DIAĽKU:
Podľa § 14a zákona o zbraniach a strelive v platnom znení sa nesmie uzatvárať zmluva na diaľku, ktorej predmet je nákup a predaj zbrane alebo streliva, ak zákon neustanovuje inak.

Zmluvy uzavierané na diaľku sa podľa § 9 zákona č. 108/2000 Z. z. o ochrane spotrebiteľa pri podomovom predaji a zásielkovom predaji v znení neskorších predpisov rozumie zmluva, ktorú uzaviera predávajúci a spotrebiteľ na zásielkový predaj tovaru alebo na poskytnutie služby na diaľku výlučne prostredníctvom prostriedkov komunikácie, ako je najmä adresovaný list, adresovaná tlačovina, neadresovaná tlačovina, ponukový katalóg, inzercia v tlači s formulárom objednávky, automatické telefónne zariadenie, telefón, videofón, fax, videotex (mikropočítač a televízna obrazovka) s klávesnicou alebo obrazovkou reagujúcou na dotyk, rozhlas, televízia pri predaji cez telefón alebo elektronická pošta.
Podľa novelizovaného § 34 ods. 3 zákona o zbraniach a strelive však môže zmluvu na diaľku uzatvárať držiteľ zbrojnej licencie, ktorej predmet je nákup a predaj zbrane alebo streliva, avšak len s iným držiteľom zbrojnej licencie alebo inou osobou, ktorá je oprávnená v rámci svojej podnikateľskej činnosti na nákup a predaj zbraní a streliva.

 

Základné vlastnosti
Značka Sellier & Bellot
Farba červená
Materiál olovo
Zbrane a strelivo
Kaliber 12/76

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Google reCAPTCHA